fotograf ślubny Śląsk

Uwielbiam takie wiankowe stylizacje ślubne, zwłaszcza jeśli wszystko jest tak pięknie dobrane kolorystycznie. Klaudia i Szymon zadbali o najmniejszy szczegół… nic tylko robić zdjęcia:-)))) Po weselu jeszcze jedno spotkanie z Młodą Parą, na które zawsze czekam. Sesja plenerowa… tym razem ja staram się zadbać o każdy szczegół abyście chcieli oglądać zdjęcia bez końca;-)

mini sesje zdjęciowe świąteczne dla dzieci Śląsk

Zapraszam wszystkie dzieci na MINI SESJE ZDJĘCIOWE ŚWIĄTECZNE w mojej pracowni. Stylizacja w tym roku została przygotowana, jak na przykładowych zdjęciach w poście. Sesje są dla dzieci w wieku od noworodka po nastolatka:-) Zasady: 1 stylizacja, 5 zdjęć wyretuszowanych na maila oraz wydrukowanych na papierze foto. Czas: do 30 min. Cena: 95zł. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja […]

nietypowe plenery ślubne Śląsk

Powoli kończę prace nad zdjęciami dla Klaudii i Tomka. Dwoję się i troję, bo wiem jak bardzo wyczekujecie swoich zdjęć. Mała zapowiedź sesji plenerowej w wersji czarno-białej… klasyka a jednak w nietypowej odsłonie. Uwielbiam takie połączenia:-)))

sesje ciążowe w plenerze Śląsk

Piękna, złota jesień. Pogoda nas rozpieszcza w tym roku. Ktoś jeszcze chętny na jesienny plenerek?… tym razem w odsłonie „brzuszkowej”. Zapraszam na sesje ciążowe w penerze Śląsk. Tymczasem zdjęcia prawie gotowe, lada dzień i czekają jak trafią w łapki przyszłych rodziców:-)))

fotografia ślubna Istebna

Była zapowiedź to musi być obszerniejsza relacja z ślubu Agi i Łukasza. Jest co opowiadać, bo pogoda tego dnia dopisała, humory gościom również a zabawa trwała do białego rana. Potem spotkaliśmy się ponownie na sesji plenerowej. Efekty oceńcie sami;-)…

Archiwum

Listopad 2018

Październik 2016