Fotograf ślubny Mysłowice

Zaczynamy od zdjęć plenerowych – romantycznych, klimatycznych, troszkę mrocznych ze względu na osobliwy urok miejsca. Potem małe streszczenie z dnia ślubu Ani i Marcina:-) fotograf ślubny Mysłowice, zdjęcia ślubne Mysłowice
A oto co o zdjęciach i współpracy ze mną sądzą najbardziej zainteresowani, czyli Państwo Młodzi – takie cudowne podziękowania i miłe słowa otrzymałam od Ani i Marcina zaraz po przekazaniu im albumu:

„Dziękujemy…

Są takie chwile do których często wraca się pamięcią. Chwile zapamiętane obiektywem pamięta się do końca życia. To był nasz wyjątkowy dzień. Nie do zapomnienia. Dzięki zdjęciom, wciąż możemy w pamięci odtworzyć każdą sekundę tamtych wydarzeń, każdy szczegół.

Prawdziwy artysta potrafi pokazać coś, co jest niematerialne, czyli emocje… miłość… radość… szczęście… One towarzyszą nam za każdym razem, gdy do ręki weźmiemy album by po raz kolejny powrócić pamięcią do tamtych chwil.

Dziękujemy Pani Karinko za uwiecznienie tego co ulotne. Dziękujemy za to, że tamten dzień już na zawsze będziemy gorąco wspominać.”
Ta ja Wam Kochani dziękuję… za świetną współpracę, przemiłą atmosferę i zaufanie:-)))))))

Kategoria:

Karina Falińska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwum

Listopad 2019

Listopad 2018

Październik 2016