Fotografia ciążowa Wrocław

Stali podglądacze mojego bloga znają już zapewne tą Rodzinkę, gdyż to już kolejna ich sesja u mnie. Świetnie pamiętam nasze pierwsze spotkanie we Wrocławiu przy okazji sesji ciążowej… a tu proszę – bociek po raz drugi pojawił się u Agi i Marka. Ponownie zostałam poproszona o wykonanie sesji ciążowej – ogromnie się ucieszyłam, bo bardzo miło wspominam naszą współpracę a teraz przecież miałam okazje poznać moją modelkę, która ostatnio była jeszcze w brzuszku mamusi. Oj tak, Michasia to prawdziwa modeleczka… ale przede wszystkim bardzo żywiołowa osóbka:-)))
Tym razem postanowiliśmy, że sesja brzuszkowa będzie wyglądała inaczej… zobaczycie sami. Dodam tylko, że postawiłam na dominację koloru, tzn. dwóch kolorów: purpury – bo mnóstwo jej było wokół mnie a osobiście uwielbiam ten kolorek oraz pomarańczy – a to za sprawą przepięknej miedziano – ognistej barwy włosów przyszłej mamusi.

Zapraszam na porcję foteczek z sesji, którą żeby zrealizować pojechałam aż do Wrocławia… ale uważam, że warto było. Pozdrawiam całą Waszą czwóreczkę, bo jak mi wiadomo Aleksander przyszedł już na świat i ma się świetnie:-)))

Kategoria:

Karina Falińska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwum

grudzień 2020

listopad 2019

listopad 2018

październik 2016