Fotografia dziecięca Śląsk

Coraz częściej jestem proszona o wykonanie sesji fotograficznej w prezencie dla siostry, przyjaciółki która właśnie urodziła maleństwo lub jest jeszcze w ciąży, dla świeżo upieczonych rodziców od rodziny, krewnych, dla chrześniaka, w prezencie Świątecznym, urodzinowym czy teraz na czasie – Walentynkowym… możliwości jest mnóstwo. To bardzo cieszy mnie jako fotografia, bo to dowód na to że uwielbiacie zdjęcia, coraz bardziej zależy Wam na zatrzymaniu chwili w profesjonalnych kadrach. Zdjęcia zawsze towarzyszą przy okazji ważnych wydarzeń w naszym życiu. To naturalne, że chcemy te chwile zatrzymać jak najdłużej w pamięci… a co lepiej to odzwierciedli niż właśnie zdjęcia. Tak więc w 100% popieram takie pomysły na prezenty. Zamiast kolejnych kosmetyków czy ciuszków których w szafie cała masa… zaproszenie na sesję zdjęciową np. z dzidziusiem. Do tego piękny, zaprojektowany specjalnie dla Was album… bo jak to się mówi „diamenty” wymagają porządnej oprawy by mogły błyszczeć;-) Taki prezent to na pewno niepowtarzalna pamiątka, coś bardzo emocjonalnego – danego z serca, album ślicznie ozdobi niejedną półkę a zdjęcie przyozdobi w ramie niejedną ścianę.

Oprócz tego taka sesja zdjęciowa to świetna zabawa… zarówno dla maluszka, jak też niejednokrotnie dla samych rodziców, którzy często po raz pierwszy stoją przed obiektywem.
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie takich sesji zdjęciowej, chcielibyście ją podarować komuś bliskiemu, a może samym sobie chcecie sprawić taki prezencik… zapraszam do mnie:-) Omówimy wszystko na spotkaniu, odpowiem na Wasza pytania, podpowiem co i jak, pokażę całą gamę możliwości „zabawy” z obiektywem a potem oprawą i oddaniem fotek.

A teraz zdjęcia, zdjęcia… przed wami parka słodziaczków. Zdjęcia pochodzą z dwóch odrębnych sesji zdjęciowych, zbieżność maluszków przypadkowa:-) Zapraszam – fotografia dziecięca Katowice

Kategoria:

Karina Falińska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwum

grudzień 2020

listopad 2019

listopad 2018

październik 2016