fotografia ślubna śląsk, zdjęcia ślubne śląsk

Zaczynamy tegorocznych sezon ślubny:-) Fotografia ślubna śląsk, zdjęcia ślubne śląsk, ale też na terenie całego kraju a nawet poza granicami. Już nie mogę się doczekać nowych wyzwań i spotkań z cudownymi ludźmi, którzy zaczynają wspólne życie razem… a ja mogę towarzyszyć im w tym najpiękniejszym dniu. Obserwujcie bacznie mojego bloga, bo już niebawem nowa porcja niezapomnianych plenerów ślubnych: romantycznych, w cudownych miejscach, zaskakujących, bajkowych… całość zdjęć otrzymacie w pięknych albumach lub pudełeczkach, które będą tworzyć całość wraz z kompletem płyt.

Jako, że zostało jeszcze kilka wolnych terminów w moim kalendarzu – zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z ofertą na mojej stronie www.karinafalinska.com a także zachęcam do kontaktu mailowego czy telefonicznego (sprawdźcie czy Wasz termin ślubu mam wolny i skorzystajcie z promocyjnych cen!!! Szczegółową ofertę dostaniecie na email). Tylko teraz PLENER ŚLUBNY GRATIS !!!!!!

Szukasz fotografa na ślub lub twoi znajomi pobierają się, zależy ci na profesjonalizmie za rozsądną cenę? Trafiłeś idealnie. Zapraszam.

Kategoria:

Karina Falińska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwum

grudzień 2020

listopad 2019

listopad 2018

październik 2016