Sesje świąteczne w grudniu

W końcu się udało:-))) Zbierałam się do tego projektu już od dawna, ale zawsze było coś innego do zrobienia, brak czasu itd. Tym bardziej z radością ogłaszam, że ruszam z TEMATYCZNYMI SESJAMI ZDJĘCIOWYMI. Co miesiąc będę przygotowywać inną scenografię do sesji dla Waszych pociech. Udział mogą brać w niej dzieci od noworodków do nastolatków;-) W GRUDNIU sesja świąteczna – pierwsze zdjęcia w świąteczno-mikołajkowej scenografii już za nami :)))
Na czym to polega?
W danym miesiącu jest przygotowana tematyczna scenografia. Wcześniej będziecie mogli zobaczyć scenografię i przykładowe zdjęcie z niej u mnie na blogu i fb 🙂 Sesje wykonywane są o danych godzinach w wybrane dni, więc wcześniej dzwonicie do mnie i rezerwujecie datę i godzinę – znaleźć mnie można pod nr tel. +48 784 14 68 24 Otrzymujecie 5 zdjęć cyfrowych, oczywiście wszystkie wyretuszowane i obrobione oraz 5 wydruków zdjęć na profesjonalnym papierze fotograficznym w rozm. 13x19cm.
Oczywiście wszystkie pakiety zdjęciowe dostępne u mnie dotychczas, pozostają bez zmian – sesje tematyczne wykonywane są osobno i nie łączą się z pakietami!
Nie zwlekaj i już dziś umów się na magiczną sesję dla Twojego dziecka – piękna pamiątka, cudowny pomysł na prezent gwiazdkowy dla rodziny.

Archiwum

grudzień 2020

listopad 2019

listopad 2018

październik 2016