wielkanocna sesja zdjęciowa dla dziecka Śląsk

Odliczacie już dni do Świąt?… u mnie już wielkanocne sesje zdjęciowe – startujemy:-) Trawka się zieleni, biegają po niej kolorowe kurki,a stadko wielkanocnych pluszowych zwierzątek już nie może się doczekać odwiedzin dzieciaczków- w tym roku przygotowałam dla Was stylizację zieloną, kolorową i mega optymistyczną;-) Świetnie do niej pasują ubranka w żywych kolorach. Stylizacja zarówno dla starszaków, jak i maluszków jeszcze niesiedzących. Bierzcie za telefon i rezerwujcie terminy – sesje odbywać się będą do 10 kwietnia od poniedziałku do piątku oraz w wybrane weekendy. Tak żeby każdy z Was dostał swoje zdjęcia jeszcze przed Świętami.

Zasady znacie?… dostajecie 5 różnych zdjęć w formie cyfrowej wysłanych na Wasz email, do tego 5 zdjęć wydrukowanych na papierze foto. Zdjęcia wyretuszowane, po obróbce. Dodatkowo dostaniecie pocztówkę świąteczną wydrukowaną na papierze foto GRATIS. Koszt to 60zł.

Piękna pamiątka dla Was lub świąteczny upominek dla najbliższych:-)

PROMOCJA RABATY Zapraszam do małej zabawy i promocji – za każdą osobę z Waszego polecenia, która trafi do mnie na sesję wielkanocną – Wy uzyskacie 10% rabat, czyli polecacie mnie 2 znajomym – każde z nich przychodzi na sesje wielkanocną – Wy płacicie za swoje zdjęcia aż 20% taniej!

Rezerwacja: tel. 784 14 68 24 lub email: foto@karinafalinska.com

Kategoria:

Karina Falińska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwum

grudzień 2020

listopad 2019

listopad 2018

październik 2016