Zdjęcia dzieci Śląsk

Efekt tej sesji w postaci oryginalnego albumu, przepełnionego zdjęciami uroczego rodzeństwa: Laurki i Darusia wraz z mamą, miał być prezentem urodzinowym dla taty. Świetny pomysł, wzruszający i bardzo intymny… cudny! Z tego co wiem urodzinki szczęśliwy tata ma właśnie dziś i album już do niego dotarł:-)
A na dowód tego, że taki pomysł na prezent jest wyjątkowy, słowa które otrzymałam dziś od tej rodzinki:
„Solenizant zachwycony z prezentu,pod wrażeniem profesjonalizmu i zmysłu artystycznego Pani Fotograf. Wszyscy członkowie rodziny ustawieni w kolejce do odbitek:). Reasumując: wszyscy jesteśmy zgodnie wzruszeni, każdą co do joty fotografią.A mnie osobiście, moje własne pociechy ,wydają się jeszcze piękniejsze ,niż na co dzień( nie sądziłam ,że to w ogóle możliwe ;)). Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce, ale tym razem już pełną czwórką!”

Pozdrowienia dla Was, już nie mogę doczekać się ponownego spotkania… a póki co oczywiście najszczersze życzenia urodzinowe dla Solenizanta:-)

Jeszcze jedna informacja dla Wszystkich, którzy chcą obdarować najbliższych sesją zdjęciową w moim wykonaniu – już teraz możecie zamówić oryginalne, ręcznie robione zaproszenia na sesję do mnie. Sporo z Was pytało o takie vouchery, więc spełniając prośby – są:-) Już niebawem pokażę Wam na blogu te cacuszka – są naprawdę piękne:-)

Kategoria:

Karina Falińska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwum

grudzień 2020

listopad 2019

listopad 2018

październik 2016