Zdjęcia dzieci w przedszkolu – Śląsk

Dziś ostatni dzień astronomicznego lata. Tak więc żegnamy powoli się z upałami i wakacjami a witamy Panią Jesień. Z tej okazji ruszam z akcją sesji jesiennych dla dzieci w przedszkolach i żłobkach. Sesja składa się z 3 różnych ujęć, takich jak widać w poście. Rodzice otrzymują 4 wydruki zdjęć na profesjonalnym papierze foto.

Jeśli chciałbyś aby przedszkole lub żłobek, do którego uczęszcza Twoje dziecko, dołączyło do akcji – skontaktuj się ze mną, powiadom przedszkole – pokaż wpis w przedszkolu, udostępnij znajomym…. a ja z chęcią przyjadę do przedszkola i wszystko uzgodnię z dyrekcją:-)

Nie jesteś do końca zadowolony ze zdjęć, jakie wykonywane są do tej pory u Ciebie w przedszkolu/żłobku?… postaw na profesjonalizm i jakość oraz moje wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu dzieci:-))

Wszystkie informacje co do sesji przedszkolnych – jak na plakacie… ale jeśli masz pytania – zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dobra wiadomość jest taka, że nawet jeśli nie uda się wykonać takiej sesji w Twoim przedszkolu, nie musisz z niej rezygnować. Opcja takiej sesji jesiennej będzie dostępna również u mnie w pracowni w ramach MINI SESJI tematycznej – więc dzwoń i rezerwuj termin już dziś.

Kategoria:

Karina Falińska

Brak komentarzy

Archiwum

grudzień 2020

listopad 2019

listopad 2018

październik 2016