Zdjęcia w moim atelier

Z ogromną przyjemnością mogę oficjalnie powiadomić Wszystkich, że moje atelier zostało już otwarte! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sporej grupy Klientów, ostatecznie zdecydowałam się, no i jest:-) Świeżutkie, nowiutkie… a co najważniejsze przystosowane do wykonywania zdjęć z maluszkami, zdjęć ciążowych i nie tylko. Mamy ze swoimi dzidziusiami znajdą tu wiele udogodnień, tak więc bez obaw możecie wybrać się na zdjęcia do mnie:-) Ponadto znajdziecie tu znacznie więcej możliwości wykonania zdjęć, więcej rekwizytów i gadżetów aniżeli byłabym w stanie zabrać ze sobą na zdjęcia do Klienta.

Zapraszam wszystkie mamy i tatusiów ze swoimi pociechami oraz „ciężaróweczki” na zdjęcia ciążowe i zdjęcia dziecięce do mnie. Oczywiście dalej jeśli życzycie sobie, mogę dojechać na sesje do Was do domu, ale tych którzy wolą zorganizować sesję u mnie na miejscu – zapraszam do mojego atelier, mieszczącego się w Tychach.
Otwarcie już było, pierwsze sesje zdjęciowe mam już za sobą. Na dowód tego najświeższych kilka kadrów z sesji z maleńkim Kubusiem i troszkę starszą modeleczką – moją Blanusią, która również przetestowała już atelier;-)

Kategoria:

Karina Falińska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwum

grudzień 2020

listopad 2019

listopad 2018

październik 2016