Zdjęcia ślubne Siemianowice Śląskie

Dla takich słów aż chce się fotografować i spędzać godziny przy komputerze nad obróbką – oto co napisali Asia i Damian po otrzymaniu płyt i albumu ze zdjęciami ślubnymi:
„Chcielibyśmy serdecznie podziękować za Twoją pracę i jej efekty 🙂

Przeglądając zdjęcia na Twojej stronie i blogu wiedzieliśmy, że to właśnie to, o co nam chodziło:) Świeże i interesujące spojrzenie na dzień ślubu oraz oryginalne sesje pełne niekonwencjonalnych pomysłów.

I nie zawiedliśmy się. Zdjęcia ślubne, jakie dostaliśmy stanowią żywą opowieść, zawierając w sobie wszystkie najpiękniejsze momenty, bez „pozowanych” emocji. Dyskrecja z jaką pracujesz jest niebywała patrząc na efekty w postaci zdjęć, które oddają każdą radość, uczucie, emocje i nastroje, jakie towarzyszyły nam i naszym Gościom tego dnia.
To dziwne, że ktoś może pokazać nam, czego tak naprawdę chcemy, zanim sami do tego dojdziemy 🙂 Tak właśnie było z naszą sesją ślubną. Jest naprawdę bajeczna, kolorowa i pełna pozytywnych emocji. Taka, jaką sobie wymarzyliśmy.

Nasz album będzie najpiękniejszą pamiątką z dnia ślubu, a kolorowa, pozytywna energia z sesji wróci za każdym razem kiedy go otworzymy. Po długich latach jedyną pamiątką są zdjęcia, których nam można pozazdrościć 🙂
Dziękujemy. Mumin i Szynszyl :)”

To wesele na pewno zapamiętam długo, bo też nie na co dzień spotyka się tak pozytywnie zakręconych, zakochanych ludzi. Tacy właśnie są Asia i Damian, czyli Mumin i Szynszyl:-) Para wiecznie uśmiechnięta. Takie też było ich wesele – pełne uśmiechów, zwariowanej zabawy i kolorów. Nie musiałam długo zastanawiać się nad scenariuszem sesji plenerowej dla tak wesołej pary – postawiłam na tęczę barw, dynamikę, wariacje i kolor, kolor, kolor…

Kategoria:

Karina Falińska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwum

grudzień 2020

listopad 2019

listopad 2018

październik 2016