WALENTYNKI tuż, tuż… Jak co roku ogłaszam PROMOCJĘ WALENTYNKOWĄ dla Wszystkich zakochanych Par, planujących ślub jeszcze w tym roku lub w przyszłym! Uwielbiam ten rozgrzany do czerwoności, całuśny, rozkochany dzień a Wy możecie na tym skorzystać:-)

Pozostało jeszcze kilka wolnych terminów na śluby w 2014 roku, tak więc od dziś przez tydzień, czyli od 13 do 20 LUTEGO każda Para która zdecyduje się abym to właśnie ja fotografowała ich ślub, otrzyma SESJĘ PLENEROWĄ W INNYM DNIU GRATIS. Tak więc zyskujecie dodatkowy dzień fotografowania ze mną oraz jeszcze więcej zdjęć – sesja nie ma w ogóle ograniczeń czasowych, robimy zdjęcia tak długo, aż osiągniemy genialny materiał!!!

Jeśli chodzi o promocję dla Par biorących ślub w 2014 roku to również przygotowałam sporo dodatków gratisowych i upustów! Nie przegapcie tego DNIA i PROMOCJI – rabaty cenowe czekają… a te pieniążki zawsze można przeznaczyć na wymarzony prezent dla Waszej Drugiej Połówki. ZAPRASZAM WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE PARY PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY I OCZYWIŚCIE ZAPRASZAM DO MNIE NA SPOTKANIE, CELEM UZYSKANIA WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW.